Wpisy

 • piątek, 28 kwietnia 2017
  • Rozmiar

   No przecież tyram jak głupia! W tym tygodniu miałam w planach robotę, przez 3 dni, od 8.00 do 23.00. Cudem wyszłam dzisiaj o 20.00. Przy życiu trzyma mnie miłość, seks, czerwone wino i widok mojej rodziny. Jest coś pięknego w tym wszystkim.

   Z wątków seksistowskich:

   Spotkanie robocze ds. przetargów. Siedzący ramię w ramię prezes bierze ze stołu mój telefon i kładzie obok swojego. Otwiera oczy ze zdumienia.

   E: (konspiracyjnym szeptem) Ja mam większego!

   Kurtyna!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   eugenja
   Czas publikacji:
   piątek, 28 kwietnia 2017 21:59
 • środa, 12 kwietnia 2017
 • piątek, 31 marca 2017
  • Wiosna Panie!

   Wiosna Panie! Przeciągam się jak kot i biegnę na spotkanie nowych dni. Jakoś tak się u mnie słonecznie porobiło i ciepło. Po ciężkim czasie nadeszły trochę lepsze dni.

   Trudno było. Moje pojawienie się w nowej pracy wzbudziło zainteresowanie kolegów. Koleżanki za to rzuciły mi się do tchawicy. Musiałam powyznaczać granice, ułożyć relacje, poustawiać panów i wytresować biurwy. Uważam, że akcja zakończyła się powodzeniem choć mam pełną świadomość, że jeśli tylko zmienią się układy w firmie natychmiast sytuacja się powtórzy. Pocztą pantoflową dotarły do mnie słuchy, że jestem wyniosła. Musiałam wyjaśnić krótko i węzłowato, że nie przyszłam tutaj na konkurs popularności tylko w celu zarabiania pieniędzy za wykonywaną pracę. Może i potraktowałam wszystkich z buta ale jakie miałam wyjście?! Chłopstwo rzuciło się na świeże mięso jak banda rzeźników a baby na ten widok dostały szału macicy jak jeden mąż. W apogeum kolega złapał mnie w korytarzu za pupę. Trzeba było w to wszystko wrzucić granat.

   Dietę trafił szlag. Przytyłam dwa kilo. Niech ktoś mnie zmotywuje!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (6) Pokaż komentarze do wpisu „Wiosna Panie!”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   eugenja
   Czas publikacji:
   piątek, 31 marca 2017 20:56
 • niedziela, 05 marca 2017
 • czwartek, 08 grudnia 2016